fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Barevný den ve školce

Barevný den ve školce


Jaro jsme v mateřské školce opět přivítali „Barevným dnem“. Sluníčko se sice vylákat nenechalo a zůstalo dnes za mraky, ale my jsme prožili veselý a dovádivý den. Ráno přišly všechny děti i učitelky v pestrobarevném oblečení. Děti čekalo mnoho barevných stavebnic, hraček a činností s barvičkami.

Po svačince jsme se sešli na rozprostřeném duhovém padáku a přečetli si krásný příběh o odemykání jara. Rozdělili jsme se do dvou družstev a zasoutěžili si s barevnými míči, malými míčky a různými barevnými stavebnicemi. Domů si děti odnášely duhovou omalovánku. A teď už se všichni moc těšíme, až se nám jaro začne opravdu odemykat a ukazovat svou pestrou krásu.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram