fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Přehlídka dětských recitátorů v Jindřichově Hradci

Přehlídka dětských recitátorů v Jindřichově Hradci

12. března dvě žákyně čtvrtého ročníku, Barbora Teturová a Kateřina Procházková, reprezentovaly naši školu v okresní přehlídce dětských recitátorů v DDM v Jindřichově Hradci. Obě dívky recitovaly své básně velmi hezky a ve velké konkurenci obstály výborně. Bylo pro ně také inspirací vidět ostatní soutěžící a vnímat jejich umělecký přednes. Už teď se těší na další ročník soutěže. Děkujeme jim za důstojnou reprezentaci školy!

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram