fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Recitujeme a zpíváme

Recitujeme a zpíváme

Jsme moc rádi, že i v době mobilů, počítačových her, sociálních sítí a jiných digitálních vymožeností se děti nebojí recitovat a zpívat takzvaně „naživo“. Důkazem toho je velká účast v recitační a pěvecké soutěži, která se konala 25. března, v pondělí odpoledne. Většina soutěžících byla z prvního stupně, ale několik odvážných se našlo i v šestém a osmém ročníku. Ocenili jsme snahu všech o nejhezčí umělecký přednes nebo zpěv. Soutěžící také statečně bojovali s trémou. Odborná porota neměla jednoduchou úlohu. Nakonec v jednotlivých kategoriích určila vítěze. V recitaci se jimi stali tito žáci: Chelsea Teturová, Kateřina Procházková, Barbora Teturová a Bedřich Nehyba. Ve zpěvu zvítězili Miroslav Nehyba a Bedřich Nehyba. Všichni soutěžící si zasloužili pochvalu a také si odnesli domů pěkné odměny. Vítězům gratulujeme!

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram