fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Malí čtenáři

Malí čtenáři

Stává se již tradicí, že děti ze školní družiny navštěvují obecní knihovnu. Knihovnice paní Pechová si na ně vyhradila odpoledne, kde je seznámila s provozem knihovny a s žánrovou skladbou knih a časopisů. Odpovídala na otázky, které se týkaly způsobu registrace nových čtenářů, výpůjček i dalších aktivit v knihovně. V dětském oddělení si pak děti knihy prohlížely, četly si společně úryvky, prohlížely ilustrace. Společně pak vyplňovaly dotazník „malého čtenáře“ o oblíbených knihách a malovaly obrázky pro paní knihovnici. Některé děti odcházely s vypůjčenými knihami. Možná je mezi nimi budoucí úspěšný spisovatel nebo spisovatelka, nebo alespoň pravidelný čtenář.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram