fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Představení Lišák Foxík

Představení Lišák Foxík

V pátek 26. dubna jsme pozvali Ivana Urbánka, který je herec divadla Husa na Provázku, multiinstrumentalista a speciální pedagog. Sešli jsme se v mateřské škole a přišli za námi také žáci 1. – 4. třídy. Program školní dopravní prevence měl název „Lišák Foksík“ aneb „Bezpečně k cíli“. Bylo to zajímavé interaktivní představení obsahující situace na chodníku, přechodu, silnici, v autě i na kole. Zaujalo všechny věkové kategorie a mnozí se do představení aktivně zapojili.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram