fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Bezpečně na silnici

Bezpečně na silnici

Všichni žáci ZŠ se v úterý 7.5. zapojili do projektového dne „ Bezpečně na silnici“. Na osmi stanovištích plnili různé úkoly, které se týkaly silničního provozu. Zopakovali si význam dopravních značek, správný průjezd křižovatkami a další základní pravidla, bezpečnostní prvky pro chodce i řidiče, povinnou výbavu kola. Prakticky si vyzkoušeli poskytování první pomoci i jak se domluvit s cizincem na směru cesty. Ani chladnější počasí nezabránilo žákům vyzkoušet si svoji cyklistickou dovednost na překážkové dráze.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram