fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
DEN V HLUBOKÉ NAD VLTAVOU

DEN V HLUBOKÉ NAD VLTAVOU

Školní výlet. Všichni se na něj těší. Je neklamnou předzvěstí konce školního roku a nabízí zajímavé zážitky, rozhodně zajímavější než sezení ve školních lavicích. V úterý 28. května 2019 vyjeli žáci 2. stupně do Hluboké nad Vltavou. Velmi deštivé předcházející dny nevěstily nic příznivého, ale asi jsme si vysloužili špetku meteorologického štěstíčka, protože celé dopoledne, které jsme trávili venku v relaxačním adrenalinovém centru, nespadla v Hluboké z nebe ani kapka vody. Proto mohli někteří odvážní žáci vyzkoušet velký lanový okruh a zažít docela slušnou dávku adrenalinu. Další účastníci výpravy si zahráli minigolf a skoro všichni hojně zkoušeli pružnost skákací megaduchny. Odpoledne jsme navštívili už mezi kapkami deště krásnou zoologickou zahradu a zámeček s loveckou expozicí. Pozdní návrat nikomu nevadil, protože všichni si navíc užívali i nezaměnitelné výletové cestování autobusem. A světe, div se! Slavit můžeme i návrat zpívání písniček na cestách. Autobusem zněly nesmrtelné songy – Veď mě dál, cesto má a taky Holky z naší školky. Možná byly mraky nad hlavou smutné, ale nálada na výletě byla veselá. A tak to máme rádi.

Mgr. Naďa Teclová

Všechny fotografie naleznete na:
https://ilon55.rajce.idnes.cz/VYLET_2._STUPNE_2019/ jméno: hluboká kód: nadvltavou

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram