fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
O MALÝ ŠTÍT MĚSTA DAČICE

O MALÝ ŠTÍT MĚSTA DAČICE

Dne 28. 5. 2019 se v Dačicích konal již 18. ročník atletických závodů O Malý Štít města Dačice. Jednalo se o soutěž pro žáky a žákyně prvního stupně v disciplínách: hod kriketovým míčkem, skok do dálky, běh na 50 metrů, běh na 600 metrů (pro dívky) a 800 metrů (pro chlapce) a štafetový běh. Závodů se zúčastnilo 7 družstev z různých škol. Žáci si zde mohli změřit své síly a zlepšit své osobní výkony. I přes nevelkou přízeň počasí soutěžili všichni závodníci ze všech sil a s úsměvem na tváři. Ani následný silný déšť jim úsměv z tváře nevyhnal. Družstvo chlapců ve složení: Adam Novák, Václav Fuka, Ondřej Bártů a František Kučera totiž získalo 3. místo ve štafetovém běhu a celý tým si převezl pohár za 2. místo ve vesnických školách. Všem žákům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Těšíme se na nový školní rok a soutěže, které nám přinese. A.Tesařová

dav
dav

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram