fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Výlet školky

Výlet školky

Výlet mateřské školy byl tentokrát naplánován již dlouho a tak se uskutečnil i navzdory nepříznivému počasí. Dětem se výlet i přesto líbil. Představení „Princ Bajaja“ bylo zábavné i poučné s opravdovými rekvizitami, kostýmy i živým koněm. Po představení si děti mohly vyzkoušet rytířské helmy i některá řemesla. Jako suvenýr si každý odvezl šaškovu rolničku, která jim bude připomínat výlet na zámek v J. Hradci.

Fotografie naleznete na tomto odkaze: https://ilon55.rajce.idnes.cz/Vylet_2019/      jméno: princ, kód: bajaja

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram