PO MLÉČNÉ DRÁZE

Dne 21.června proběhl na naší škole projekt podporovaný z programu Mléko do škol s názvem PO MLÉČNÉ DRÁZE.

Děti dostaly na základě projektu "ochutnávkové" koše plné mléčných výrobků – sýrů, jogurtů, mlék, ochucených mlék, kefírů….

Po škole jsme vytvořili různá stanoviště, kde si mohli žáci nejen ochutnat růžné mléčné produkty, ale i vyzkoušet řadu doprovodných aktivit – videoukázky výroby mléka s kvízem, porovnání složení mléčných výrobků, vytvoření reklamního letáku, motivačních plakátů, poznávání mléčných výrobků se zavázanýma očima či přípravu pudinku a jednohubek.

Celé dopoledne se neslo v příjemné atmosféře, všechny děti si MLÉČNOU DRÁHU užily. Renata Holčapková