Návštěva Horáckého divadla

„Láska k divadlu začíná tím, že do něj přijdeme včas.“ Tato slova vyřkl Miroslav Horníček, známý český herec, humorista, spisovatel, scénárista, … My jsme přijeli do Horáckého divadla v Jihlavě dostatečně brzy, abychom si užili skvělé představení muzikálu Šakalí léta. Tentokrát žáci druhého stupně a s nimi také někteří páťáci obsadili převážně divadelní lóže. 12. června, pár dnů před koncem školního roku, jsme si místo dopoledního vyučování užili krásný kulturní zážitek. Na konci si diváci vyžádali pěvecký přídavek a několikrát herce bouřlivým potleskem vraceli na jeviště. Do Horáckého divadla jezdíme rádi a nikdy nejsme zklamaní. Těšíme se na příště.
Mgr. Naďa Teclová