fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
O VELKÝ ŠTÍT MĚSTA DAČIC

O VELKÝ ŠTÍT MĚSTA DAČIC

Dne 11. června 2019 se v Dačicích na Městském stadiónu konal 20. ročník atletických závodů O velký štít města Dačice. Naše škola se každoročně účastní této sportovní akce, kde proti sobě soupeří ti nejlepší sportovci ze 6. až 9. tříd. Letos jsme neměli obsazené všechny disciplíny kvůli nedostatku počtu žáků, ale i přes to jsme získali 3 cenné kovy. A že konkurence byla letos opravdu silná! Zděněk Kučera získal bronz za sprint na 60 m mladších žáků, Martin Březina získal bronz za sprint na 60 m starších žáků a David Výleta získal medaili nejcennější - zlatou, v hodu kriketovým míčkem. Bronz ze štafety mladších žáků nám unikl jen o půl vteřiny. Někdy je to opravdu jen "o fous". Moc gratulujeme a i ostatním zúčastněným děkujeme za skvělou reprezentaci školy. Na rozpáleném stadiónu a v horkém počasí se žáci s tímto náročným úkolem porvali se ctí. Děkujeme.

Mgr. Eva Kudrnová

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram