fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
SLAVNOSTNÍ ZAKONČENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

SLAVNOSTNÍ ZAKONČENÍ ŠKOLNÍHO ROKU


V pátek 28. 6. 2019 jsme se již tradičně sešli na nádvoří školy, abychom se společně rozloučili s uplynulým školním rokem a zhodnotili výsledky našeho úsilí. Nechyběli ani hosté – pan starosta Luděk Plucar a předsedkyně školské rady paní Radka Hronová. Vysvědčení žáci od svých třídních učitelů dostali později ve třídách, ale za reprezentaci školy na různých olympiádách, soutěžích, projektech a dalších akcích dostali ti nejlepší odměnu přede všemi. Drobnosti si odnesli také nejpilnější sběrači starého papíru a baterií. Rozloučili jsme se také s panem školníkem, který skoro po čtvrt století práce v naší škole odchází do důchodu. Na závěr dostali slovo naši deváťáci, kteří ve svém sice krátkém, zato velmi vtipném proslovu zhodnotili svoje působení na škole a rozdali všem zaměstnancům školy květiny. Ukončení školního roku vyvrcholilo tradičně šerpováním žáků devátého ročníku. Ty potom naši prvňáčci odvedli do školy, kde jim bylo slavnostně předáno vysvědčení

POHODOVÉ LETNÍ PRÁZDNINY VŠEM...!

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram