fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
VÁNOČNÍ JARMARK A DÍLNY

VÁNOČNÍ JARMARK A DÍLNY

Po několika letech jsme navázali na tradici školních vánočních trhů. V sobotu 14. prosince se uskutečnil v kulturním domě v Českém Rudolci vánoční jarmark, kde si návštěvníci mohli prohlédnout, zakoupit nebo sami vyrobit drobné vánoční dekorace. Na výrobě dekorací se podíleli děti z mateřské školy, žáci školy, svým umem přispěli i zaměstnanci. V dílničkách si návštěvníci mohli vyrobit dřevěný svícínek, vánoční věnec, andílka z papíru, sněhuláka z ponožky nebo si ozdobit perníčky. Byl připraven také vánoční fotokoutek, kde si rodiče mohli své děti vyfotit. K dispozici bylo také drobné občerstvení, kromě výborného perníku nesměl chybět ani dětský vánoční punč. Na pódiu bylo možné zakoupit textilní výrobky firmy Bellatex s.r.o. z Nové Bystřice, která byla sponzorem akce. Velké poděkování patří všem zaměstnancům ZŠ a MŠ Český Rudolec, dětem i žákům, kteří se na zdárném průběhu akce podíleli a také zaměstnancům OÚ Český Rudolec, kteří pomohli s přípravami. Děkujeme také všem, kteří zakoupením výrobků finančně přispěli. Peníze budou použity na nákup nových potřeb na další tvoření dětí a žáků.

 

[ngg src="galleries" ids="750" display="basic_thumbnail"]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram