fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
VÁNOČNÍ KONCERT

VÁNOČNÍ KONCERT

V sobotu 14. prosince se již tradičně konal vánoční koncert v českorudoleckém kostele, kde vystupují také žáci a zaměstnanci naší školy. Za klavírního doprovodu p. uč. Aleny Tesařové a kytarového doprovodu bývalého žáka Václava Dušejovského zaznělo 15 více či méně známých koled, úspěch sklidili i sólisté Bedřich Nehyba, Štěpánka Racková, Barbora Teturová, Kateřina Procházková, Ondřej Bártů a Miroslav Nehyba. Všichni byli za své povedené vystoupení odměněni velkým potleskem, pochvalou a drobnou sladkostí. Aby to nebylo líto těm, kteří v sobotu o vystoupení přišli, zopakujeme si koledy společně ve škole ve čtvrtek 19. prosince u vánočního stromečku a hned poté proběhnou třídní besídky.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram