fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Srdce s láskou darované - Pro Kačenku

Srdce s láskou darované - Pro Kačenku

[ngg src="galleries" ids="755,756" display="basic_thumbnail"]

Do celostátního projektu „Srdce s láskou darované“ se děti ze školní družiny zapojily už potřetí. Na chodbách i ve třídě se potkávají s Kačenkou děti denně. Po jejím odjezdu na rehabilitační pobyt do lázní se jí rozhodly připravit překvapení na uvítanou. V kroužku Malých kutilů vyrobily menší srdíčka, která obsahovala Kačenčiny oblíbené motivy, vytvořené mozaikovou technikou. Společně s papírovými srdíčky je nalepily na desku. Po návratu Kačenky z lázní do školy jí společně koláž předaly. Kačenka měla velkou radost z dětí i z dárečku a pro děti byl odměnou její úsměv.

Pokud nás budete chtít podpořit v soutěži, můžete hlasovat na webových stránkách soutěže www.srdceslaskou.cz v termínu od 5. 2. do 15. 3. 2020.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram