fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Okresní kolo soutěže ZŠ ve VYBÍJENÉ

Okresní kolo soutěže ZŠ ve VYBÍJENÉ

V pondělí 10. února se tým složený převážně ze žáků 4. a 5. tříd vydal na okresní kolo ve smíšené vybíjené do Jindřichova Hradce. Ve velké konkurenci předvedli naši žáci sympatický výkon a bojovali v každém utkání až do konce. Dosáhnout na medailové místo se jim nepodařilo, ale načerpali mnoho zkušeností, které se budou hodit v příštím roce. Mezi naše reprezentanty patřili O. Bártů, D. Kvasnička, E. Pátková, A. Pechová, K. Procházková, L. Procházková, P. Putyera, J. Svoboda, B. Vondrová, E. Zvěřinová a B. Sezemský.

Děkujeme jim za vzornou reprezentaci.

[ngg src="galleries" ids="758,759" display="basic_thumbnail"]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram