fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Školička nanečisto

Školička nanečisto

V dubnu čeká na všechny předškoláčky zápis do 1. třídy. Spousta z nich se už do školy těší. Ale vědí, co všechno je ve škole čeká? Budou se umět hezky hlásit, budou umět aspoň chvilku klidně sedět v opravdových školních lavicích? Toto vše a mnoho dalších činností si v pátek 7. února mohli u nás ve škole vyzkoušet v naší „Školičce nanečisto“. Společně s letošními druháčky si povídali pohádku, vyzkoušeli svoje schopnosti a dovednosti v různých činnostech a užili si hodně zábavy. Všichni předškoláčci se snažili, a tak si odnesli zaslouženou odměnu, vysvědčení s jedničkou.

Pokračování „Školičky nanečisto“ nás čeká v březnu. Už se těšíme!

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram