fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
UKÁZKOVÁ HODINA

UKÁZKOVÁ HODINA

Dne 13. února se uskutečnila pro rodiče dětí z MŠ ukázka výuky ve spojené třídě. Viděli, jak funguje výuka ve dvou spojených třídách a to v 1. a 3., jak žáci pracují a reagují v hodině českého jazyka. Mohli se přesvědčit, že jsou žáci vedeni k samostatnosti, díky menšímu počtu dětí ve třídě probíhá okamžitá zpětná vazba ,,učitel - žák“, každé dítě má v hodině prostor se vyjádřit (ve hře, ve čtení,…). Po skončení vyučovací hodiny proběhla beseda s rodiči, které se zúčastnila i paní ředitelka a speciální pedagog. Rodiče se mohli k hodině vyjádřit, popřípadě zeptat na další otázky, které je zajímaly. Děkujeme těm, kteří nás přišli navštívit.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram