fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
KARNEVAL VE ŠKOLCE

KARNEVAL VE ŠKOLCE

Vzhledem k tomu, že masopustní úterý připadlo letos na jarní prázdniny, uspořádali jsme karneval v mateřské škole tentokrát v pátek. Hned od rána byla ve školce pravá karnevalová atmosféra a nálada. Tu navodila výzdoba třídy barevnými girlandami, řetězy, škraboškami, papírovými klauny, nechyběla veselá hudba, ale hlavně přicházející pohádkové a jiné postavy. Princezny, Elsy, zvířátka, policisté, kovboj, čert, rytíř, strom, Spider-Man i Batman. Svačina byla také masopustní, a to v podobě koblížků. Po promenádě všech masek, kdy se nám každá postava představila, jsme šli maškarním průvodem za našimi kuchařkami. Přednesli jsme připravené básničky a zazpívali veselé písničky. Čekalo nás tu obrovské překvapení - naše „teta Jana“ převlečená za berušku. Průvod pokračoval ve škole, kde jsme obveselili mladší i starší žáky. Kamarády z druhé třídy jsme pozvali na karnevalové občerstvení, soutěžení a dovádění k nám do školky. Myslím, že si to s námi moc užili. Domů si každý odnášel úsměv na tváři i balónek a diplom. Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem rodičům za přípravu krásných masek a těšíme se zase za rok, koho na karnevalu potkáme.                                                                                                                             Zdeňka Strašáková

Fotografie na https://ilon55.rajce.idnes.cz/Maskarni_karneval_ve_skolce_2020/

jméno: školka kód: karneval

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram