fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
DALŠÍ PRÁZDNINOVÁ NÁVŠTĚVA "ŠKOLKÁČKŮ"

DALŠÍ PRÁZDNINOVÁ NÁVŠTĚVA "ŠKOLKÁČKŮ"

Ve středu 8. července jsme s dětmi navštívili kouzelný domeček, kde bydlí Pepík Štanglů. Uskutečnilo se tak další "živé" setkání s dalšími zvířaty 🙂 - děti si pohladily velkého koně Goliáše, vyzkoušely, že želva má opravdu tvrdý krunýř. A kdo měl odvahu...sáhl si na hada! Svou přítulnost jim dokázala kočička Majda, i pozorování velkých akvarijních rybiček mělo své kouzlo. Pepík dětem ukázal, jaký je kamarád. Všichni si spolu s ním zaskákali na trampolíně, bez povšimnutí nezůstala ani skluzavka a dokonce kamarádům ukázal svůj pokojík, kde si chvíli děti pohrály. To byl druhý výlet, který jsem s dětmi o prázdninách podnikla a velkou zásluhu na jejich uskutečnění mají maminky Honzíka a Pepíka. Velice děkuji za vstřícné a milé přijetí paní Šušklebové a Štanglové :-)! Daniela Tesařová

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram