fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Poznáváme zvířátka

Poznáváme zvířátka

V úterý 8. září se děti z mateřské školy (společně s celou ZŠ) sešly na fotbalovém hřišti. Zúčastnily se tak dalšího poznávacího pořadu s názvem "Poznáváme zvířátka". Už několik let k nám přijíždí pan Hořák ze záchranné stanice se svými zajímavými historkami plnými příjemné atmosféry. Umožňuje tak dětem kontakt s přírodou. Jeho záchranná stanice napomáhá nalezeným zvířatům, zejména s ošetřením a vypuštěním zpět do volné přírody. Děti ze školky sovy zaujaly, proto jsme se jim věnovali celý týden. Malovali pastelkami, fixami, vodovými barvami, prohlíželi atlasy ptáků, naučili se části těla ptáků. Dětem se líbila básnička o sově, při které si mohly zaskotačit.

Přílohy

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram