SLUŽBA RODIČŮM DĚTÍ Z MATEŘSKÉ ŠKOLY A MLADŠÍCH ŽÁKŮ ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Vzhledem k přítomnosti školního asistenta v mateřské škole a v zájmu zajištění maximální bezpečnosti dojíždějících dětí z MŠ a mladších žáků ZŠ (1. – 3. ročník) nabízíme rodičům tuto pomoc:

• Každý všední den bude na zastávce v době příjezdu autobusu čekat školní asistent. Mladší žáky dovede do ZŠ, děti z MŠ dovede do šatny, kde jim pomůže s převlékáním a ostatními úkony.
  • Odpoledne vyzvedne žáky u vchodu do ZŠ a dovede je na autobus, děti z MŠ obleče a posadí do autobusu.

Pevně věříme, že službu ocení nejen děti a žáci, ale zejména jejich rodiče.

Vše je nutné osobně domluvit v mateřské škole a vyplnit a podepsat písemný souhlas (bude k dispozici v MŠ, případně v kanceláři ZŠ).