fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU

INFORMACE

Vážení rodiče,

v návaznosti na Nařízení Vlády ČR z 12. 10. 2020 bude od středy 14. 10. 2020 do pátku 23. 10. 2020 zakázána osobní přítomnost žáků 1. i 2. stupně ZŠ ve škole. Výuka bude probíhat distančním způsobem. O konkrétní podobě budou žáci informováni svými učiteli. V případě, že nemáte přístup k internetu, je možné si úkoly vyzvednout po dohodě osobně ve škole v době od 8.00 do 11.30 hod. Stejným způsobem je možné úkoly odevzdávat. Je nutné dodržovat všechna karanténní opatření. Do školy by se žáci měli podle dostupných informací vrátit 2. 11. 2020. O případných změnách budete informováni prostřednictvím našich webových stránek v záložce AKTUALITY.

Stravování: Pokud si žáci obědy přihlásí, budou jim vydány do jídlonosiče výdejním okýnkem (vchod do ZŠ – směr Radíkov) v čase 11. 30 – 12.00 hod. Žáci zazvoní na školní jídelnu. Je nutné mít vlastní jídlonosič. Cena oběda je v době distanční výuky stejná jako v době prezenčního vyučování.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram