fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Šel zahradník do zahrady

Šel zahradník do zahrady

Dalším říjnovým tématem bylo "Šel zahradník do zahrady". Děti měly možnost se dozvědět víc o zelenině, jak formou básniček, které se učily, tak i skrze tvořivé aktivity. Tou nejoblíbenější bylo tentokrát tvoření s plastelínou, kdy děti na papír otiskovaly kousky plastelíny a pak ručně vyráběly různé druhy zeleniny. Kromě toho se nám podařilo vytvořit nádherné skřítky, na které byly využity lupínky z javora, které jsme našli na procházce. Poslední aktivitou tohoto týdne bylo tvoření v podobě otiskování brambor jako korálek do náhrdelníku princezny. Bc. Nikola Káčerová

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram