fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Šikovný podzim

Šikovný podzim

Jedním z prvních témat, které jsme ve školce probírali, byla rodina. S daným tématem byly následně úzce spjaty i následující aktivity – např. stavění domečku ze stavebnic, jak je vidět na přiložených fotkách. Nové zástěrky, které školce věnovala paní ředitelka, byly použity při aktivitách spojených s tématem „šikovný podzim“, kdy děti pomalovávaly lupínky stromů a otiskovaly je na karton, stejně tak otiskovaly i jablíčka, z nichž vznikl „jablečný kompot“. Děti dále objevily zálibu v prohlížení knížek, což se nám také podařilo zachytit na fotkách. Jelikož se k podzimu neodmyslitelně váže pouštění draků, jednoho takového si každé dítě vymalovalo/vyrobilo. 
Stěny naší školky zdobí nová krásná dekorace, a to animované postavičky našich dětí. Každé dítě má tak svůj originální obrázek, což se každému velmi líbí.  Bc. Nikola Káčerová

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram