fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Čas dešťových kapiček

Čas dešťových kapiček

Hrabání listí – to nás moc bavilo. A kromě toho, že jsme si toto dopoledne moc užili, udělali jsme i dobrou věc, jelikož jsme uklidili přebytek listí na dvoře a zkrášlili tak okolí naší školky. A naše produktivita se vyplatila, den na to děti totiž dostaly překvapení ve formě obrovského deštníku, se kterým si užily kopec zábavy. Jelikož máme tento týden téma “Čas dešťových kapiček”, podařilo se nám takto naučit děti nové básničky, poslouchat zvuky deště a k tomu jsme natrénovali i rozpoznávání barev.

Nikola Káčerová

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram