fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
HODNOCENÍ - POLOLETÍ

HODNOCENÍ - POLOLETÍ

Vážení rodiče, milí žáci,

blíží se konec 1. pololetí školního roku 2020/2021 a s ním spojené uzavření klasifikace. Na základě Doporučení MŠMT a ČŠI ze dne 4. 1. 2021 Pedagogická rada využila možnost hodnocení známkami. Do hodnocení budou zahrnuty kromě známek, které byly uděleny v rámci prezenční výuky, i následující skutečnosti ovlivňující výsledky vzdělávání:

  • účast na distanční výuce (plnění zadaných úkolů, účast na on-line výuce)
  • aktivita při distanční výuce
  • schopnost řešit problémy spojené s distanční výukou
  • schopnost organizovat si čas a učení v podmínkách, v nichž žák výrazně přebírá odpovědnost za svou práci
  • osvojení si digitálních kompetencí souvisejících s distanční výukou
  • plnění zadaných úkolů (včasnost, kvalita, tvořivost)

Vzhledem k omezení osobní přítomnosti žáků na vyučování bude Výpis z vysvědčení předán pouze přítomným žákům, a to ve čtvrtek 28. 1. 2021. Ostatním žákům a jejich zákonným zástupcům bude Výpis z vysvědčení zaslán e-mailem. Originál Výpisu z vysvědčení bude žákům vzdělávajícím se distančně předán, až bude umožněna jejich osobní přítomnost na vzdělávání. Další možností je vyzvednutí originálu Výpisu z vysvědčení zákonným zástupcem ve škole, a to po předchozí telefonické domluvě.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram