VÝUKA NA ZÁKLADNÍ ŠKOLE ČESKÝ RUDOLEC V TÝDNU 4. 1. 2021 – 10. 1. 2021

DO ŠKOLY PŘICHÁZÍ STÁLE POUZE ŽÁCI 1. – 2. TŘÍD (1. – 4. ročník).
• OSTATNÍ ŽÁCI 5. - 9. TŘÍD ZŮSTÁVAJÍ DOMA A PRACUJÍ DISTANČNĚ.

DISTANČNÍ VÝUKA z domova JE PRO ŽÁKY POVINNÁ.
Žáci na distanční výuce mohou odebírat oběd do jídlonosičů. Stačí si ho řádně přihlásit.
JSOU MOŽNÉ INDIDIVUDÁLNÍ KONZULTACE pro jednotlivé žáky (vždy po dohodě s vyučujícím – prostřednictvím aplikace Škola v pyžamu, e-mailem - může přicházet jeden žák 5. – 9. ročníku ke konzultaci s učitelem).
Řídíme se pokyny Vlády ČR a MŠMT ČR, proto žádám všechny, rodiče i žáky, aby pozorně sledovali webové stránky školy - aktuality.
Organizacii výuky od 11. 1. 2021 na naší základní škole vyvěsíme včas, dle aktuálníchpodmínek (chceme se vyhnout předčasnému zveřejnění, které bychom zase potémuseli možná měnit).

Dotazy směřujte na své třídní učitele, vedení školy.
Děkujeme za pochopení.

30. 12. 2020 Mgr. Vlasta Dušejovská, ředitelka školy