fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Bílý den ve školce

Bílý den ve školce

Bílý den pro nás znamenal ve školce ukončení tématu zimy. Ráno si děti vyrobily zimní čelenky, na oslavu bílého dne. Na svačinku děti měly rýžovou kaši. Následně na to děti stavěly iglu z kostek cukru a "malty" (což byl práškový cukr smíchaný s vodou). Kromě toho bylo tvoření zaměřené i na individuální aktivity (malování klovatinou a posypání umělým sněhem) a na experimenty - jestli taje kostka ledu rychleji než sníh, nebo jaký má efekt posypání kostky ledu solí na rychlost tání. Moc je to všechny bavilo. Poslední z aktivit byla soutěž s robotickou myší. Moc jsme si tento den užili a těšíme se z nových nadcházejících témat. 

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram