fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
UPOZORNĚNÍ

UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče,

sděluji Vám, že na naší škole se vyskytl případ covid – 19. Po konzultaci s Krajskou hygienickou stanicí, pracoviště J. Hradec, zatím není nařízená karanténa pro všechny děti, žáky a zaměstnance. Sledujte prosím ve zvýšené míře zdravotní stav Vašich dětí a v případě změny kontaktujte ošetřujícího lékaře, případně hygienickou stanici. Pokud bude Vašemu dítěti nařízena karanténa nebo onemocní, sdělte prosím tuto skutečnost neprodleně škole.

O případných změnách budete informováni prostřednictvím třídních učitelů Vašich dětí.

Děkuji za pochopení a vstřícnost.

Mgr. Vlasta Dušejovská

ředitelka školy

Český Rudolec, 8. 2. 2021

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram