fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Oznámení termínu zápisu do 1. třídy pro školní rok 2021/2022

Oznámení termínu zápisu do 1. třídy pro školní rok 2021/2022

Zápis do prvního ročníku základní školy v Českém Rudolci pro školní rok 2021/2022 se koná v úterý 13. dubna 2021 mezi 8. a 12. hodinou a ve čtvrtek 22. dubna 2021 mezi 15. a 17. hodinou v prostorách budovy ZŠ. Vzhledem k nepříznivému vývoji pandemie koronaviru bude zápis probíhat bez přítomnosti dětí a za dodržení všech platných protiepidemických opatření (např. respirátory). Aby nedocházelo ke kumulaci osob, je potřeba si rezervovat konkrétní termín a čas (tel.: 384 496 116, e-mail: info@zsceskyrudolec.cz). Pokud by vám z jakýchkoli důvodů nevyhovoval ani jeden z výše uvedených termínů, je možno se k zápisu dostavit kdykoli do 30. dubna, a to opět po předchozí domluvě. S sebou prosím přineste: vyplněný dotazník pro rodiče (viz příloha) , rodný list dítěte, průkaz totožnosti zákonného zástupce

Těšíme se na Vaši návštěvu.

S pozdravem                                 Mgr. Vlasta Dušejovská, ředitelka ZŠ a MŠ

Motivační dopis: https://www.zsceskyrudolec.cz/wp-content/uploads/2021/03/Motivacni-dopis-2021.pdf

Dotazník pro rodiče, informovaný souhlas: https://www.zsceskyrudolec.cz/wp-content/uploads/2021/03/Dotaznik-pro-rodice-a-informovany-souhlas-2021.pdf

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram