fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
NÁVRAT PŘEDŠKOLÁKŮ

NÁVRAT PŘEDŠKOLÁKŮ

Po dlouhé době se znovu alespoň zčásti "otevřely dveře" do mateřské školy. Naši předškoláci se vrátili, aby se doučili věci potřebné vzhledem k jejich nástupu do první třídy. Seznámili se s tématy jako zvířátka na statku, mláďátka nebo i s velice důležitou problematikou třídění odpadu, jelikož jsme slavili Den Země. V rámci tohoto dne taky děti zasely semínka salátů, řeďkviček a mrkve na naší školní zahradě. Kromě učení se novým věcem si děti hrály venku, vyzkoušely nové společenské hry a byly rády, že jsou znovu s kamarády. A moc se těší, až se k nim přidají i ostatní. Bc. N. Káčerová

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram