fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Soutěž Finanční gramotnost

Soutěž Finanční gramotnost

Jedenáct žáků 2. stupně se zúčastnilo školního kola soutěže Finanční gramotnost, které se konalo online v období 10. listopadu 2020 až 8. ledna 2021. Tři nejlepší řešitelé - Ellen Pátková, Barbora Teturová, Anežka Pechová jako tým postoupili do kola okresního , které proběhlo rovněž online 18. ledna – 26. února 2021. Naše trio v okresním kole slavně zvítězilo a postoupilo do kola krajského. Krajského kola se bohužel nemohla zúčastnit Barbora Teturová. Krajské kolo soutěže se skládalo z kreativního úkolu na téma “Jak byste se chtěli učit o financích u vás na škole”? a online znalostního testu. Kreativní úkol si Ellen s Anežkou připravily formou prezentace v PowerPointu. Krajské kolo se pak uskutečnilo formou setkání na MS Teams 25. března 2021. Děvčata, byť v oslabené sestavě, se umístila v TOP 10 na krásném 10. místě.

Patří jim velká gratulace a poděkování za úspěšnou reprezentaci školy .?

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram