fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Maminky mají svátek

Maminky mají svátek

Tento týden byl pro děti znovu výjimečný. Předškoláci měli speciální úkol, a to připravit veliké překvapení pro maminky, jelikož v neděli mají svátek. Děti se tohoto úkolu ujaly přímo hrdinsky – tvořily a dělaly vše pro to, aby maminky potěšily. Chápou, že maminky pro ně dělají první poslední a váží si jejich každodenní práce a lásky, kterou jim dávají. Proto se rozhodly je takto překvapit skrze vytvořená přáníčka. Doufáme, že maminkám se budou líbit. Závěr týdne jsme pak všichni strávili v očekávání a těšení se na naše malé kamarády, pro které se otevřou dveře školky v pondělí.

Nikola Káčerová, Daniela Tesařová 

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram