fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
JAK JSME VE ŠKOLCE OSLAVILI SVÁTEK DĚTÍ

JAK JSME VE ŠKOLCE OSLAVILI SVÁTEK DĚTÍ

Máme zrovna téma „Máme rádi zvířata, protože jsou chlupatá“ a tak na děti čekaly hry, soutěže s cizokrajnými zvířátky. Děti si vyzkoušely třeba závod krokodýlů, opičí dráhu, vymýšlely zvířata ze ZOO, hádaly zvířecí hádanky, hledaly plyšová zvířátka a stavěly pro ně ohradu. Také odměny byly zvířecí – diplom, gumové zvířecí bonbony a další drobnosti. Dokonce i od kuchařek dostaly děti k svátku čokoládu s obrázkem zvířátka ze ZOO.

Zdeňka Strašáková

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram