fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU

Výlet

Děti se dočkaly tolik vytouženého výletu do markvarecké kavárny. Vyrazily brzy ráno na dobrodružnou výpravu - pěšky z Českého Rudolce až do Markvarce. Vedly si výborně, obzvlášť je třeba pochválit malé děti, které tuto dlouhou výpravu zvládly bez problémů. Cestou děti poznávaly nové druhy květin, co žije na loukách apod. Moc se jim to líbilo, ale samozřejmě, nejvíc se jim líbila sladká odměna v podobě zmrzlinového poháru v "Kavárně a galerii Domlejna". Děti cestou dokonce vytvořily básničku pro paní, která jim zmrzlinu připravila. Byl to moc hezký výlet a děti se už těší na další dobrodružství, která je čekají.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram