Prázdniny ve školce

Prázdninový provoz v MŠ byl pro děti zajímavý hlavně díky pestrému programu. Na začátku prázdnin navštívily kamaráda Pepíka, který jim ukázal, jaká zvířátka má doma. Moc se jim líbil kůň i želva, tiše však v akváriu obdivovaly i dlouhého hada. Pobyt venku dětem zpříjemnilo i nové vybavení školky (nové pohodlnější lavičky na sezení, nový stolek), díky kterým mohly hrát venku různé hry nebo malovat. Některé děti dokonce plely záhonky, aby byla úroda z nich co největší. A aby to nebyla jen taková "nuda", ve školce jsme uspořádali i jednu narozeninovou oslavu, kterou si všichni patřičně užili. Dokonce jsme v poslední den provozu navštívili i kamarádku Elišku u ní doma, kde si děti užily pestrý program. Bylo to moc fajn.