fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Ukončení školního roku v MŠ

Ukončení školního roku v MŠ

Ukončení školního roku bylo pro tři z našich dětí významné, jelikož to znamenalo ukončení jejich docházky do MŠ – od září se z nich stanou školáci, což bude velký krok a změna v jejich životě. Takovou významnou událost bylo třeba náležitě oslavit a rozloučit se s nimi. Uspořádali jsme pro ně zahradní oslavu, kde předškoláci recitovali básničky, řešili pohádkovou stezku s rodiči a opékali buřty s kamarády a rodinami. Moc se jim to líbilo. Poslední den školního roku byl započat již tradičním nástupem na nádvoří, odpolední chvíle si děti vychutnaly u zmrzlinového poháru. Byl to krásný rok a všichni jsme si ho moc užili.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram