fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Týden v Jeseníkách - den čtvrtý

Týden v Jeseníkách - den čtvrtý

Tak zase nás ráno vzbudily sluneční paprsky. Po snídani jsme se chvíli "učili" a mezitím pro nás připravovali šipkovanou. V 10 hodin vyrazila první skupina - šešťáci, další skupina - čtvrťáci a páťáci o půl hodiny později. V batůžku jsme si s sebou nesli kromě pláštěnky i vydatný obědový balíček. Cíl byl jasný, splnit co nejvíce úkolů, najít poklad a hlavně si to užít. Barevné značky nás vedly kolem sjezdovky přes šílený kopec na Novou Ves. Nevadilo nám, že rozhledna byla zavřená, vyřádili jsme se na super hřišti. Pokračovali jsme přes Mravencovku a pořád čekali na poklad. Ten byl zakopaný až před naší chatou. Obě skupiny se dočkaly sladké odměny. Večer po knedlíčkové polívce a ještě lepší svíčkové jsme soutěžili ve hře Co na to Češi. Den jsme zakončili filmem Jak se krotí krokodýli. A zítra?…..

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram