fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Týden v Jeseníkách - den pátý

Týden v Jeseníkách - den pátý

Dnes jsme si užili trochu odpočinkový den. Po snídani jsme se věnovali výrobě karnevalových masek pro večerní vystoupení. Když se oteplilo, vyrazili jsme na blízké sportovní hřiště zpevňovat naše svaly. Odpoledne proběhla Olympiáda Soliter 2021. Soutěžilo se v kolektivních sportech i v soutěžích jednotlivců. Družstvo Horáci na celé čáře porazilo družstvo Rintintinů, ale všichni jsme si to užili. Vyvrcholením odpoledne byl maratonský běh okolo chaty Soliter, ve kterém s velkým předstihem první proběhl cílem Vítek S. Pak už jsme jen křídami pomalovali chodníky kolem chaty a po výborných domácích borůvkových knedlících začala diskotéka v maskách. Je nám líto, že zítra už odjíždíme domů, ale zároveň se těšíme na rodiče. Třeba zase někdy….

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram