fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Týden v Jeseníkách - den třetí

Týden v Jeseníkách - den třetí

Dnešní den začal velmi brzy. Vyběhli jsme před chatu a po krátké rozcvičce jsme ještě chvíli meditovali a navzájem si namasírovali záda. Pak už na nás čekala opět vydatná snídaně ve formě švédských stolů. Dopoledne sice pršelo, ale nám to vůbec nevadilo. Rozdělili jsme se na skupiny a zabrali se do "učení". Vyhledávali jsme informace o Jeseníkách, trochu počítali, měřili a stopovali čas. V poledne se počasí umoudřilo a zlákalo nás na výlet do Bruntálu. Wellnes nás nadchnul několika bazény se slanou vodou, vířivkou a hlavně dlouhým tobogánem. Druhou část odpoledne jsme strávili na sportovním hřišti. Většina z nás se honila za kopacím míčem, někteří vyzkoušeli i "mučící" posilovací stroje. Po večeři jsme vzpomínali na včerejší výlet na Praděd a pak jsme se předvedli v Superstar Soliter. Uvidíme, co přinese zítřek….

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram