fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
TÝDEN V JESENÍKÁCH

TÝDEN V JESENÍKÁCH

Dnes v 10 hodin jsme opustili Český Rudolec a vyrazili jsme vstříc velkému horskému dobrodružství. Ve 4 hodiny už jsme byli ubytovaní na horské chatě Soliter uprostřed divoké přírody. Ještě před večeří jsme se vydali prozkoumat okolí. Cesta podél potoka nás dovedla na sportovní hřiště, kde nás rázem opustila únava a vrhli jsme se do posilování. Po výborné večeři proběhl turnaj v ping-pongu. Absolutní vítězkou se stala Bára P.  Těšíme se, co přinese zítřek.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram