Drakiáda

Odložení Drakiády se vyplatilo. Počasí bylo úplně ideální – sluníčko, vítr, modrá obloha. Začali jsme na nádvoří školy básničkou a přidali oblíbenou písničku „Vyletěl si pyšný drak“. Ke zpěvu se k nám přidali i školáci, písničku si pamatovali z časů, kdy sami do školky chodili. Sešlo se nás opravdu hodně a Drakiádu si užili draci, děti i mnozí rodiče. Nebylo draka, který by nevzlétl, někteří byli tak vysoko, že by na fotce byli jen malou tečkou. Na konci čekala na každého odměna v podobě dračí medaile, diplomu a sladkosti. Všem děkujeme za krásné odpoledne a těšíme se zase za rok.