fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Čerte, čerte, čertíku

Čerte, čerte, čertíku

Prosinec nám začal ve školce přípravami na nadcházející svátky. Nejdříve jsme se pořádně připravili na vzácnou návštěvu Mikuláše, anděla a čertů. Děti se společně naučily hned několik básniček a písní, které pak v pondělí před Mikulášem přednesly. Při pohledu na dovádějící čerty se jim sice trošku třásly hlásky, zvládly to však hrdinsky. I veškeré výtvarné tvoření jsme v předvánočním čase pojali čertovsky – děti si vyrobily zajímavé dekorace čertů pomocí barevných papírů a svých fotografií. Zároveň si stihly vytvořit i čertíkovské čelenky.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram