fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Království bílé zimy

Království bílé zimy

Po návratu do školky jsme si povídali o Vánocích, o tom, co jsme prožili a jak moc se nám líbil novoroční ohňostroj. Povídali jsme si hodně i o Třech králích a darech, které Ježíškovi k jesličkám přinesli. Další týden se nesl ve znamení zimy, malovali jsme zimní obrázky a dokonce si vytvořili i zimní čepice s inkoustem a zmizíkem. Předškoláci vytvořili vlastní obraz Paní Zimy, třídili barvy a rozvíjeli své předškolní dovednosti. Spolu s menšími dětmi se učili zimní básničky a tvořili kreativním způsobem zimní oblečení. Největší radost nám však udělala nečekaná sněhová nadílka.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram