fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Ohlédnutí za Dnem matek v naší školce

Ohlédnutí za Dnem matek v naší školce

Tento rok se Den matek slavil ve školce o něco dřív, než tomu bylo ve škole. Pohodová atmosféra nás všechny na chvilku donutila zastavit se a užívat si chvíle s dětmi. Ty si s pomocí paní učitelek připravily krásné vystoupení pro rodiče. Předškoláci měli básničku připravenou každý zvlášť, jednu společnou pak odrecitovali i s menšími dětmi. Den doprovázel bohatý program – děti se bavily tvořením přáníček a společně s maminkami malováním srdíčkových obrázků a modelováním sladkých kytiček. A aby toho sladkého nebylo málo, maminky přinesly ještě hromady napečeného cukroví a zákusků, k příjemnému odpoledni nám tak nechybělo už vůbec nic ?. Mockrát děkujeme za účast a pomoc všem rodičům i personálu.  

https://drive.google.com/drive/folders/1GBA5n5ELMHFnwz4tXTcj7rLoHUP5QyBC?usp=sharing

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram