fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Projektový den „Bezpečnost silničního provozu“

Projektový den „Bezpečnost silničního provozu“

Ve čtvrtek 21. dubna 2022 se všichni žáci naší školy zúčastnili projektového dne „Bezpečnost silničního provozu“, který jsme spojili se školním kolem Dopravní soutěže mladých cyklistů. Už tradičně si soutěžící mohli projít několik soutěžních disciplín, jako je třeba jízda zručnosti, poznávání dopravních značek, základy první pomoci a další. Součástí projektového dne byla i návštěva a přednáška policisty. Žáci v průběhu dne mohli za každou soutěž získat body a ti nejlepší z nejlepších budou naši školu reprezentovat na oblastním kole ve Studené. Budeme jim všem držet palce.

Bc. Aneta Hronová

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram