fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Úspěch našich žáků

Úspěch našich žáků

Velký úspěch žáků naší školy!

Po školním kole této soutěže jsme vybrali 8 nejlepších žáků, se kterými jsme se 12. května 2022 vypravili reprezentovat naši školu do Studené na oblastní kolo. V tomto kole se naši žáci postavili proti soupeřům z dalších třech škol, a to ZŠ Dačice, B. Němcové, ZŠ Studená a ZŠ Staré Hobzí. Hned po příjezdu bylo každému žákovi přiděleno startovní číslo a proběhlo slavnostní zahájení soutěže. Po celý den nás doprovázelo sluníčko, a tak mírnou nervozitu nahradila dobrá nálada z hezkého počasí. Každý člen týmu byl otestován v jízdě zručnosti, první pomoci, znalostech dopravních předpisů a jízdě „ve městě“, která se odehrávala na dopravním hřišti. Všech 8 soutěžících předvedlo svůj nejlepší výkon, za který byli následně odměněni. Při pohledu na výsledkovou listinu jsme se všichni radovali. Však posuďte sami.

PS: Držte nám palce, postupujeme do krajského kola.

Bc. Aneta Hronová

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram