Atletická soutěž O Malý Štít města Dačice

V úterý 31. 5. družstvo 1. stupně ve složení T. Bártová, Z. Pechová, B Nehybová, T. Sotonová, Ch. Teturová, N. Tesařová, V. Süssenbek, T. Pátek, P. Šimánek, J. Šimánek reprezentovalo naši školu na tradiční atletické  soutěži v Dačicích. Soutěžilo se v běhu na 50m, 600 a 800m, hodu míčkem a skoku dalekém. Ve velké konkurenci jsme na žádný drahý kov nedosáhli, ale počasí nám přálo a sportování nás bavilo. Vzhledem k vyrovnaným výsledkům družstva, čekáme s velkým napětím celkové výsledky, protože máme šanci vyhrát v soutěži družstev malých škol. Výsledky budou dodatečně zveřejněny na stránkách školy.